Witamy na stronie Akademickiego Centrum Kształcenia Ustawicznego Wyższej Szkoły Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach.

Centrum jest instytucją działającą na rzecz szeroko rozumianego kształcenia formalnego i nieformalnego. Oferta skierowana jest do mieszkańców i instytucji regionu świętokrzyskiego, a w szczególności studentów naszej uczelni, ich rodzin i przyjaciół.

W ramach kształcenia formalnego proponujemy bogaty i zróżnicowany wybór studiów podyplomowych, w tym elitarny program Master of Business Administration.

Kształcenie nieformalne opiera się na kursach, warsztatach i szkoleniach o różnym poziomie zaawansowania i tematyce (począwszy od zagadnień ogólnych, kończąc na bardzo wyspecjalizowanych).

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Łukasz Baratyński
Agnieszka Miechówka-Skarżyńska