Uniwersytet otwarty

Uniwersytet otwarty - inicjatywa mająca na celu rozwijanie pasji, umiejętności, kompetencji zawodowych.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z aktualną ofertą kursów, szkoleń i warsztatów prowadzonych w ramach Uniwersytetu otwartego.

Uczestnikiem może być osoba w dowolnym wieku, a z uwagi na otwarty charakter przedsięwzięcia nie jest konieczne posiadanie wyższego wykształcenia.

Nabór na poszczególne kursy prowadzony jest w systemie ciągłym, oznacza to, że po utworzeniu się grupy wszyscy zainteresowani otrzymają informację o rozpoczęciu zajęć.

Zajęcia organizowane przez Uniwersytet otwarty odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych (od 16.00 do 20.00).

Ukończenie kursu certyfikowane jest zaświadczeniem o uczestnictwie sygnowanym przez Akademickie Centrum Kształcenia Ustawicznego WSEiP w Kielcach.

Oferta kursów:

Akademickie Centrum Kształcenia Ustawicznego

Wyższa Szkoła Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach
ul. Jagiellońska 109a, 25-734 Kielce

W jaki sposób znalazł Pan/Pani ofertę ACKU